Pakalpojumi

Virtuves sienas paneļi

Piedāvājam mūsu klientiem arī foto stikla paneļus, kas ir gan krāšņi, gan praktiski un ļoti labi papildinās Jūsu virtuvi.

Ja vēlaties papildināt vai atsvaidzināt Jūsu virtuves interjeru ar individuālu un praktisku elementu, tad virtuves sienas paneļi ir tieši tas, kas Jums ir nepieciešams.

Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu ideju dzīvē.

Dekoratīvie un krāsotie stikli

Dekoratīvie stikli tiek plaši izmantoti iekšdurvju, virtuves skapīšu un citu mēbeļu durvīs. Dekoratīvie stikli atšķiras ar savu krāsu, individuālo rakstu un reljefaino virsmu.

Krāsu stikls ir stikls, kam uz vienas no virsmām ir rūpnieciski uzklāta augstas kvalitātes necaurspīdīga krāsa. Krāsotie stikli tiek izmantoti kā mēbeļu elementi: plaukti, galdi, standarta un bīdāmās durvis, kā arī dažādu iekštelpu sienu apdarē un kombinācijās ar spoguļiem. Krāsoto stiklu gludās virsmas dēļ ir iespējams arī pielīmēt pie dažādām virsmām.

Stiklinieku darbnīca

Stikla apstrādes darbnīca "Regi NCO" jau vairāk nekā 15 gadus Rīgā un tās apkārtnē sniedz stiklinieku pakalpojumus – stikla griešana, stikla slīpēšana, urbšana, pulēšana, matēšana, rūdīšana un arī uzstādīšana. Stiklinieku darbnīcā klientiem ir pieejami dažādu veidu spoguļi, dekoratīvie un mēbeļu stikli, tumšās un gaišās stiklu plēves, ugunsdrošie kamīnu stikli, kā arī nestandarta rūdīti stikli un furnitūra. Ja Jums radušies jautājumi, kas saistīti ar stiklu vai stikla izstrādājumiem, tad droši zvaniet – un mēs palīdzēsim rast Jums labāko risinājumu.